درآمد دستگاه خودپرداز

 

درآمد دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

سوالی که در ابتدا برای اشخاص و متقاضیان دستگاه های خودپرداز شخصی به وجود می آید این است که خرید یک دستگاه خودپرداز چه سودی دارد و درآمد دستگاه خودپرداز به چه صورت است ؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت طبق بخشنامه بانک مرکزی برای هر تراکنش که در شبکه شتاب انجام میشود کارمزدی در نظر گرفته شده و کارمزدی مشخص به بانکی که تراکنش در آن انجام شده تعلق میگیرد.

حال بانک های عامل طرحی به نام خودپردازهای مشارکتی خارج از شعبه در نظر گرفته اند و درآمد حاصله از آن را با درصدی مشخص تقسیم میکنند.

این درصد بنا به سیاست بانکها متفاوت است اما به طور میانگین بانک ها با دادن ۶۰ درصد از این سود طرح خودپردازهای مشارکتی را ارایه کرده اند. اشخاص با خرید دستگاه های خودپرداز در سود آن با بانک شریک شده و به صورت ماهیانه کارمزد خود را دریافت میکنند.

در حالت کلی برای هر تراکنش نظیر انتقال وجه ، دریافت وجه ، خرید شارژ ، پرداخت قبوض مصرفی ، گرفتن موجودی و … کارمزدی مشخص به صاحب دستگاه تعلق میگیرد.

اگر در فکر یک سرمایه گذاری مطمین با کارمزد مشخص هستید و شراکت با بانک را به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب میدانید میتوانید با خرید دستگاه خودپرداز این امر را محقق کنید و با بانک شریک شوید و قرارداد بهره برداری ببندید.

حال کاری که باید شما انجام دهید خرید یک دستگاه خودپرداز است و سپس با کمک کارشناسان ما میتوانید به بانک مورد نظر خود متصل شوید ، تراکنش انجام دهید و سپس به ازای هر تراکنش کارمزد خود را دریافت کنید.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره اتصال به سوییچ های بانکی و یا خرید دستگاه خودپرداز  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کیفیت ، سرعت و امنیت سرمایه گذاری را با ما تجربه کنید.

 

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران : www.cbi.ir