لوگوی NCR

خرید خودپرداز ncr

خرید خودپرداز NCR

در هنگام خرید دستگاه خودپرداز عموما مشتریان محترم با این سوال روبرو میشوند که چه نوع و برندی از دستگاه های خودپرداز برای خرید مناسب است؟

در این نوشته سعی داریم مزیت خرید خودپرداز NCR را بررسی کنیم.

دستگاه خودپرداز NCR را اگر بخواهیم به یک ماشین سواری تشبیه کنیم میتوانیم مثال پراید یا پژو را بزنیم ، این مدل دستگاه خودپرداز در مقایسه با دستگاه های دیگر بسیار ارزان قیمت بوده ، مزیت دیگر آن در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی میباشد که در مقایسه با دستگاه های دیگر قطعات آن قیمت پایین تری دارد.
خودپرداز NCR یک دستگاه ماژولار بوده ، به این معنی که قطعات آن از هم دیگر جدا هستند و برای مثال خرابی کارتخوان تاثیری بر قسمت پول شمار ندارد.

برای خرید خودپرداز باید به این نکته توجه داشت که این دستگاه قرار است برای شما کار کند پس در وهله اول باید قیمت دستگاه در نظر گرفته شود و در جایگاه دوم دسترسی به قطعات و قیمت قطعات خودپرداز.

دستگاه خودپرداز NCR از لحاظ کارایی بسیار مقاوم بوده و رابط کاربری خیلی آسانی دارد به طوری که صاحب دستگاه پس از مدتی میتواند سرویس ها و تعمیرات دستگاه خود را به راحتی انجام دهد که این مزیتی بسیار بزرگ برای صاحب دستگاه می باشد.

مزیت بسیار بزرگی که خودپردازهای NCR در برابر دیگر برندها دارد این است که واردات این نوع دستگاه در انحصار شرکت خاصی نیست و صاحب دستگاه به راحتی میتواند قطعات مورد نیاز دستگاه را تامین کند ، اگر دستگاهی در انحصار باشد خریدار میبایست تمام قطعات مورد نیاز را فقط از یک شرکت خریداری کند که این مورد ایرادی بزرگ است چرا که تعیین قیمت ، در دسترس بودن ، در اختیار قرار دادن قطعه و مواردی از این قبیل صرفا توسط یک شرکت تصمیم گیری میشود.

در صورت تمایل برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما میتوانید همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.